Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Офисы

Оренда приміщення та зем.ділянки в центрі Кременчука з правом викупу

  • Адрес: Проспект Свободи,8
  • Площадь общая: 142 м2
  • Место расположения: Кременчуг
  • Дата размещения: 8 Сен 2019
В центрі Кременчука, проспект Свободи,8, продається одноповерховий капітальний будинок загальною площею 142 кв.м. спільно з прилягаючою земельною ділянкою площею 0,11га. Зовні та у внутрішніх приміщеннях будинку виконаний ремонт (крім встановлення міжкімнатних дверей). Будівля приєднана до 3-х фазної мережі електропостачання, укладено договір на електропостачання, дозволена потужність - 30квт.
Проте, головною цінністю у цьому лоті є майданчик, на якому розташовується дана будівля. Зем. ділянка передана власнику в довгострокову оренду з правом викупу. Ділянка знаходиться в зоні інтенсивних транспортних і пішохідних потоків. Згідно правоустановлюючих документів, на майданчику можливе будівництво торгівельно-офісного об'єкту площею до 7000 кв.м. з вбудованим підземним паркінгом для 24-х автомобілей.
Виконані інженерно- геологічні дослідження підтверджують можливість такого будівництва. Власник виконав детальну розробку архітектурної концепції спорудження на ділянці торгово- офісного центру, включаючи планувальні рішення. При продажу покупцю буде передана вся техдокументація.
Перехід права власності на ділянку та будівлю здійснюється шляхом продажу корпоративних прав.
Продаж даного об'єкту (ділянки та будинку ) можливий також згідно договору оренди з правом викупу.
Розмір орендної плати, суму і термін викупу визначимо в процесі переговорів.
Торг доречний.